Zespół

Jesteśmy specjalistami od badań i analiz. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z projektami biznesowymi i naukowymi. Znamy nowoczesne technologie i rozumiemy ich użytkowników. Umiemy słuchać, doradzać i wdrażać rozwiązania. W naszym podejściu wykorzystujemy wiedzę z dziedzin: socjologii, psychologii, ekonomii, informatyki i telekomunikacji.

Dr Dominik Batorski

Wspólnik

Jestem socjologiem. Pracuję jako adiunkt w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego na Uniwersytecie Warszawskim. Należę do Rady Monitoringu Społecznego, przygotowującej cykl badań Diagnoza Społeczna, stworzyłem i odpowiadam za moduł Diagnozy poświęcony uwarunkowaniom, sposobom i konsekwencjom korzystania z nowych technologii. Specjalizuję się w analizie sieci społecznych i badaniach relacji międzyludzkich. Jestem członkiem International Network for Social Networks Analysis. Mam żonę i córkę

Paweł Kucharski

Wspólnik

Jestem informatykiem  i specjalistą w dziedzinie telekomunikacji. Interesuje mnie zastosowanie nowoczesnych metod obliczeniowych do analizy zachowań ludzkich w Internecie i innych typach komunikacji elektronicznej. Ukończyłem studia na Politechnice Warszawskiej, studiowałem też socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od 4 lat rozwijam niezależnie oprogramowanie do analizy dużych sieci społecznych wykorzystywane w badaniach użytkowników Internetu i sieci komórkowych. W wolnym czasie żegluję, jeżdżę na nartach i podróżuję. Jestem członkiem International Network for Social Networks Analysis.

Dr Jan Zając

Wspólnik

Jestem psychologiem społecznym i ekonomistą. Fascynują mnie badania Internetu i zachowania ludzi w Internecie. Wykorzystuję tę wiedzę w praktyce w projektowaniu i wprowadzaniu działań marketingowych i sprzedażowych oraz w doradztwie organizacyjnym. Pracuje na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam doświadczenia z branży finansowej, badawczej i internetowej. Uwielbiam dalekie podróże rowerem, piechotą i autostopem. Jestem członkiem International Network for Social Networks Analysis oraz Association of Internet Researchers.

Zespół

Jacek Szejda

Specjalista ds. badań, Web analytics i wizualizacji danych. Socjolog z IS UW, pracował w Dyrekcji Programowej Polskiego Radia i w wielu projektach badawczych poświęconych internetowi i nowym mediom.

Marcin Nagraba

Specjalista ds. badań i analizy sieci społecznych, absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW, student V roku Psychologii w SWPS.

Michał Bojanowski

Analityk i socjolog. Doktorant w Interuniversity Center for Social Science Theory and Methodology (ICS) na Uniwersytecie w Utrechcie. Specjalizuje się w zaawansowanych modelach i analizach ilościowych, w tym w dynamice sieci społecznych. Członek International Network for Social Network Analysis, ISA Research Committee on Social Stratification and Mobility (ISA RC28) i R Foundation for Statistical Computing.

Paula Bialski

Badaczka mobilności i interakcji. Doktorantka w Lancaster University, członek Centre for Mobilities Research, wykłada na Lancaster University i w Instytucie Socjologii UW.


Ponadto SmartNet Research&Solutions współpracuje z gronem osób i firm specjalizujących się w badaniach społecznych i marketingowych, marketingu bazodanowym, projektowaniu serwisów i aplikacji, badaniach użyteczności (usability) oraz search engine marketingu (SEM).Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.