Zastosowania

Dla organizacji, które chcą wykorzystywać potencjał sieci społecznych, Internetu i serwisów społecznościowych. Jeśli zajmujesz się marketingiem, HR albo badaniami społecznymi i marketingowymi, lub też pracujesz w sektorze telekomunikacji - będziemy mogli Ci pomóc.

Human Resources

Marketing

Społeczności internetowe

Potrafimy pomóc Ci zrozumieć, co dzieje się wśród Twoich pracowników i doradzimy, jak zoptymalizować pracę Działu Personalnego, aby efektywniej korzystać z nowoczesnych technologii.

Postrzeganie poszczególnych marek i kupowanie produktów oraz usług zależy w dużym stopniu od nieformalnej komunikacji między ludźmi. Pomożemy Ci zrozumieć i zmierzyć procesy zachodzące w sieciach Twoich obecnych i przyszłych klientów.

Jak sprawić, aby obecność w serwisach społecznościowych przyniosła Twoim markom korzyści, a wysiłki nie poszły na marne? Jak stworzyć dobrze działającą społeczność? Doradzimy ci jak efektywnie wykorzystać potencjał internetowych serwisów społecznościowych.

Więcej » Więcej » Więcej »
 

Telekomunikacja

Badania społeczne i marketingowe

Gros sytuacji korzystania z usług telekomunikacyjnych wynika z relacji międzyludzkich, których sieci potrafimy zanalizować. Wiemy jak przetworzyć gromadzone dane w wiedzę o zachowaniach i preferencjach klientów Twoich usług.

Bogate doświadczenia z nieszablonowych badań i innowacyjne podejście pozwalają nam dostrzec więcej. Każde badanie jest dla nas nowe i niepowtarzalne. Wyniki skomplikowanych analiz jesteśmy w stanie przedstawić w sposób prosty i zrozumiały.

Więcej » Więcej »