Badania w Internecie

Badania w Internecie

Od kilku lat zbieramy doświadczenia w polskich i międzynarodowych internetowych przedsięwzięciach badawczych. Łączymy kompetencje badawcze i znajomość technologii, bez których nie da się przeprowadzić takich badań.

 

Skala i zakres wykorzystywania badań online szybko się zwiększa, coraz częściej dotyczą one także tematów nie związanych z Internetem. Już teraz są wykorzystywane w badaniach opinii i rynku, w badaniach ewaluacyjnych projektów unijnych czy w wewnętrznych badaniach pracowników. My od kilku lat zbieramy doświadczenia w polskich i międzynarodowych internetowych przedsięwzięciach badawczych. Łączymy kompetencje badawcze i znajomość technologii, bez których nie da się przeprowadzić takich badań.

Co?

  • Szkolenia i doradztwo badawcze - wprowadzimy Cię w świat badań Internetu, pokażemy szanse i zagrożenia, porozmawiamy o tym, jak je efektywnie wykorzystać w Twojej sytuacji. W wielu sytuacjach Twoja organizacja może przeprowadzać takie badania samodzielnie, bez potrzeby współpracy z innymi firmami.
  • Projektowanie i konsultacje badań – wspólnie zaplanujemy całe badanie od postaw lub tylko dopracujemy detale. Doradzimy, jak badania online połączyć z „tradycyjnymi”. Z pasją projektujemy zwłaszcza nieszablonowe i innowacyjne badania ilościowe…
  • Prowadzenie badań online – od diagnozy potrzeb przez realizację aż po omówienie wniosków i pomoc we wprowadzeniu rekomendacji. Możemy przeprowadzić badania internetowe własnymi siłami lub we współpracy z agencją badawczą. 

Jak?

W zależności od specyfiki sytuacji Twojej firmy, w oparciu o naszą wiedzą i doświadczenia z różnego rodzaju badań i z wykorzystaniem rozwiązań dostępnych na rynku.

Dla kogo?

Dla firm i instytucji, które samemu prowadzą badania z wykorzystaniem Internetu lub też zlecają takie badania na zewnątrz.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj nasze publikacje na temat badań w Internecie: